FORMY PŁATNOŚCI

Do Twojej dyspozycji przygotowaliśmy dwie wygodne formy płatności:

  • „Przelew bankowy” – przedpłata – tradycyjny przelew bankowy na numer konta bankowego Sprzedawcy: Bank Millennium 40 1160 2202 0000 0003 1794 5908. Po złożeniu zamówienia otrzymasz od nas niezbędne dane do przelewu, w tym numer rachunku bankowego. W tytule przelewu należy podać numer zamówienia – jest to konieczne do prawidłowej realizacji zamówienia. Przetwarzanie zamówienia nastąpi z chwilą zaksięgowania środków na naszym koncie bankowym, do tego czasu następuje rezerwacja towaru na potrzeby zamówienia. Przy zadeklarowaniu tej formy płatności zamówienie nieopłacone w ciągu 3 dni zostanie anulowane.
  • „Płatności internetowe” – po złożeniu zamówienia nastąpi przekierowanie na stronę serwisu Przelewy24, gdzie będzie można dokonać płatności w wybranym banku lub płatności BLIK,

Płatności internetowe dokonywane są przy użyciu bezpiecznego połączenia i szyfrowania ssl, za pośrednictwem serwisu Przelewy24.pl.

Uwaga!
Nigdy nie wysyłamy wiadomości zmieniających konto do wpłat. Płatności online zawsze dokonywane są poprzez serwis Przelewy24.pl.

 

FORMY DOSTAWY

Dostawa kurierem DPD

Przesyłka dotrze do Ciebie w ciągu 2-3 dni roboczych od momentu dokonania płatności lub zaksięgowania wpłaty. Płatność za wybraną formę wysyłki odbywa się on-line podczas składania zamówienia.

  • Przesyłka kurierska, płatność z góry – 15 zł
  • Przesyłka kurierska, za pobraniem – 19 zł

Kurier podejmuje próbę dostarczenia zamówienia dwukrotnie. Po dwóch nieudanych próbach, paczka zostanie odesłana do naszego sklepu.

Dostawa do paczkomatu InPost

Przesyłka dotrze do wskazanego przez Ciebie paczkomatu w ciągu 2-3 dni roboczych od momentu dokonania płatności lub zaksięgowania wpłaty. Płatność za wybraną formę wysyłki odbywa się on-line podczas składania zamówienia.

  • Przesyłka do paczkomatu InPost, płatność z góry – 11 zł
  • Przesyłka do paczkomatu InPost, za pobraniem – 14 zł

MENU
Zamknij

Mój koszyk

Zamknij

Lista życzeń

Ostatnio oglądane

Close

Utwórz nowe konto

Tymczasowe hasło wyślemy na Twój adres e-mail. Pamiętaj, żeby zmienić je po zalogowaniu.

Twoje dane osobowe zostaną wykorzystane w celu realizacji składanego zamówienia. Składając zamówienie potwierdzasz, że zapoznałeś się z polityka prywatności obowiązującą na stronie oraz, że akceptujesz jej warunki.

Masz już konto?

Zamknij

Zamknij

Kategorie